Blog

نقشه راه معلمی برای دانشجو فرهنگیان

8 Jul 2019

نمونه نقشه راه دانشجو معلمان

نقشه راه دانشجو معلمان به صورت کامل و دقیق و قابل ویرایش آماده تحویل بهترین نمونه موجود در اینترنت در ۳۹ صفحه

دانلود نمونه  نقشه راه دانشجو معلمان به صورت کامل و دقیق توسط بانک فایل دانش فایل تهیه و  گرد آوری گردیده است و مطابق با استاندارد های کامل و دقیق موجود در رابطه با نقشه راه دانشجو معلمان ماده ۲۸در دانشگاه فرهنگیان می باشد. منظور از نقشه راه دانشجو معلمان همان هدف و راهبردی دانشجوی دانشگاه فرهنگیان بعد از به پایان رساندن دوران تحصیلات در دانشگاه فرهنگیان می باشد . این برنامه یا نقشه راه مشخص می کند از مسیر و راهبردی که دانشجو برای طول دوران تدریس در مدارس معیین نموده . .

نقشه راه دانشجو معلمان

نقشه راه دانشجو معلمان

در راستای کمک به دانشجویان محترم فرهنگی دانلود نقشه راه دانشجو معلمان دانشجویان عزیز دانشگاه فرهنگیان و حتی معلمان عزیز برای دستیابی و دانلود دانلود نقشه راه دانشجو معلمان می توانند با کلیک کردن روی لینک مورد نظر و  مراجعه نموده و از کلیه فایل هایی که در زمینه دانلود نقشه راه دانشجو معلمان در سایت ما موجود است استفاده های لازم را ببرند.این پروژه های نقشه راه دانشجو معلمان بسیار کامل و با دقت زیاد جمع آوری شده اند . لازم به ذکر است که این نمونه از نقشه راههای ارائه شده توسط فایل دانش فایل به صورت فایل ورد بوده و قابل ویرایش می باشد . .

بخشی از دانلود نقشه راه دانشجو معلمان عبارت است از :

بخش اول نقشه راه

امروزه نظام تعلیم و تربیت هر جامعه زیربنای توسعه ی اجتماعی،اقتصادی،سیاسی و فرهنگی آن جامعه به شمار می رود و بررسی عوامل ترقی جوامع پیشرفته نشان می دهد همه ی این کشورها از آموزش و پرورش توانمند، موثر و کارآمدی برخوردارند.(سیف،۱۳۸۰).

بخش دوم

آموزش در عصر حاضر به شکل حیرت افزا دچار تغییر شده و به سبک مدرنیته پیش می رود و با شکل سنتی و کلیشه ای سنوات گذشته تفاوت چشمگیری کرده است به گونه ای که افرادی که از این سبک جدید محروم مانده اند قادر نخواهند بود پویایی و ترقی خود را به صورت مطلوب ادامه دهند و این معلم است که به عنوان عامل اصلی پیشرفت، موتور توسعه جامعه را شعله ور نگه می دارد بنابراین تربیت معلمان یکی از عمده ترین مسائل پیش رو آموزش و پرورش در قرن ۲۱ است که هدف از آن بهسازی آموزش برای دانش آموزان عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

دانلود نمونه های آماده نقشه راه

در به وجود آمدن نظام آموزشی موفق و کارآمد عوامل متعددی دخیل هستند که معلمان یکی از مهم ترین آن ها محسوب می شوند. لذا وجود معلمانی خلاق،بصیر و آگاه نه تنها سبب پرورش و تربیت مطلوب دانش آموزان می شوند بلکه موجبات رشد و تعالی نظام آموزش و پرورش و جامعه را فراهم می آورند.با توجه به این نکته که امروزه تجدد به عنوان معیار زندگی مدرنیته، در تمام شئون زندگی جایگاه یافته است به گونه ای که رسیدن به موفقیت را وابسته به خود کرده است آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مهم و موثر بر کشور این ویژگی و خصوصیت را در خود نهادینه می کند تا از این طریق بتواند متناسب با جهان امروزی به پیشرفت و توسعه خود ادامه داده و از سایر ملل عقب نماند و همواره از مقبولیت و محبوبیت عمومی برخوردار باشد و معلمان به عنوان پرچم داران این نهاد، باید با استفاده از امکانات و تکنولوژی روز به تعلیم و تربیت مبادرت ورزند تا از این طریق بتوانند به آموزش هدفمند و مقارن با جهان مدرن بپردازند و دانش آموزان را برای زندگی و پیشرفت امروزی آماده نمایند

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی

9 Apr 2019

سلام به جلسه دوم کارگاه همیار معلم محمد مخبریان خوش آمدید. در این مطلب قصد داریم به پرسش های «درس پژوهی چیست» و «مراحل درس پژوهی» پاسخ دهیم. در پایان هم فایل دانلود جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی که از سوی دبیرخانه‌ی «جشنواره درس پژوهی» ابلاغ شده است را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

درس پژوهی چیست - مراحل درس پژوهی - دانلود شیوه نامه درس پژوهی - معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی – معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست ؟

معنای لغوی درس پژوهی، پژوهش مشارکتی معلمان در کلاس درس می باشد.

در پاسخ به این سوال که درس پژوهی چیست ؟ تعاریف زیادی موجود است که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم. درس پژوهی یک رویکرد ساختارمند مطالعه، توسعه و بهبود آموزش و یادگیری است. به بیان دیگر یک چرخه پژوهشگری درباره یادگیری دانش آموزان است که به منظور ارتقای یادگیری معلمان و اصلاح و بهبود آموزش اجرا می‌شود. درس پژوهی فعالیت اشتراکی معلمان برای طراحی دروس به منظور فراهم کردن بهترین فرصت یادگیری برای دانش‌آموزان است. درس پژوهی رویکردی برای توسعه حرفه‌ای است که طی آن معلمان با یکدیگر جهت تدوین طرح درس، اجرا، مشاهده و تحلیل نتایج آن در جهت بهبود یادگیری دانش آموزان همکاری و مشارکت می‌نمایند.

مراحل درس پژوهی

مراحل درس پژوهی به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:

– تشکیل گروه درس پژوهی یا همان تیم درس پژوهی و تقسیم وظایف

– تعیین مسئله و اهداف پژوهش (چالش های کلاس خود را با دقت مشاهده کنید)

– طراحی درس (طراحی آموزشی)

– اجرای تدریس اول و مشاهده‌ی آن توسط اعضای تیم

– گزارش‌گیری، تجزیه و تحلیل و ارزشیابی تدریس اول

– تجدیدنظر در طرح درس اول و اصلاح آن و در صورت نیاز تولید محتوا جدید

– تدریس دوم و مشاهده‌ی آن (اجرای طرح درس اصلاح شده‌ی مرحله اول تدریس)

– ارزشیابی و بازاندیشی فرایند تدریس

– تکمیل گزارش درس پژوهی و به اشتراک گذاشتن آن مطابق با شیوه نامه

شیوه نامه درس پژوهی

معمولا همه ساله از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش، شیوه نامه درس پژوهی به ادارات کل این وزارتخانه ابلاغ می شود.

– چنانچه تمایل دارید جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی ۹۷-۹۸ را دانلود کنید بر روی اینجا کلیک کنید.

* همچنین برای دانلود صدها فایل درس پژوهی بر روی این عبارت کلیک کنید.

– منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.

دانلود رایگان دفتر داستان نویسی و خاطره نویسی برای نوروز 98

14 Mar 2019

دانلود رایگان دفتر داستان نویسی و خاطره نویسی برای نوروز 98

دانلود دفتر خاطرات نوروزی 1398 پایه اول - پایه دوم - پایه سوم برای عید نوروز سال 1398

کاربران عزیز پیک نوروزی 1398 با نام تکلیف نوروزی و خاطرات نوروزی من مخصوص بچه های کلاس اول و دوم و سوم با فعالیت های سرگرم کننده تعدادی صفحه خاطره نویسی کوتاه که بچه ها خاطرات نوروزی رو توی چند جمله بنویسن نقاشی ، رنگ امیزی ، داستان کوتاه ، جدول ، جمله نویسی تصویری و… در ۱۶ صفحه با طراحی زیبا تمام رنگی آماده دانلود و استفاده شما می باشد.

دانلود رایگان دفتر داستان نویسی و خاطره نویسی برای نوروز 98

جهت دانلود فایل اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فایل اینجا کلیک نمایید

داستان نویسی

دفتر خاطرات

دفتر خاطره نویسی

دفتر داستان نویسی,دفتر خاطره نویسی,پیک نوروزی داستان نویسی,نمونه داستان نویسی کلاس اول,داستان نویسی کلاس اولی ها,داستان کوتاه برای کلاس اول دبستان,کتاب داستان کلاس اولی ها,خاطره ای از کلاس اول,انشا کلاس اول,نمونه خاطره نویسی,پیک نوروزی قدیمی,دانلود رایگان دفترچه خاطرات فارسی,دانلود پیک نوروزی,دفتر خاطرات,دانلود دفتر خاطرات,داستان نویسی برای عید,آموزش داستان نویسی برای عید نوروز,فایل خاطرات نویسی عید نوروز,پیک نوروزی,پیک نوروزی 98,دانلود پیک نوروزی,دانلود رایگان پیک نوروزی,دانلود پیک نوروزی سال 98,پیک نوروزی 1398,کاربرگ داستان نویسی,قصه نويسي,اصول داستان نویسی برای کودکان,داستان نویسی کودک و نوجوان,نمونه خاطره نویسی,چند نمونه خاطره نویسی کوتاه,خاطره نویسی کودکانه,متن جالب برای دفتر خاطرات,سوالات دفتر خاطرات,متن دوستانه برای دفتر خاطرات

دانلود دفتر خاطره نویسی و داستان نویسی نوروزی 98

14 Mar 2019

دانلود دفتر خاطرات نوروزی 1398

 

ویژه های پایه اول ، دوم ، سوم  برای ایام نوروزی 1398

 

تعداد صفحات این فایل 15 صفحه  بصورت pdf قابل چاپ

شرح مختصری ازین فایل

دفتر خاطرات نوروزی من ویژه سال 1398

 

 

لیست داستان نویسی و خاطرات نوروزی1398

1-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه اول(جهت دانلود کلیک کن)

2-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه دوم(جهت دانلود کلیک کن)

3-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه سوم(جهت دانلود کلیک کن)

4-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه چهارم(جهت دانلود کلیک کن)

5-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه پنجم(جهت دانلود کلیک کن)

6-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه ششم(جهت دانلود کلیک کن)

 

ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

17 Oct 2018

دانلود نمونه سوالات مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

همانطور که قبلا در خبر ها خوانده اید دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان توسط وزیر محترم و با پیگیری های مکرر ایشان آغاز شده و جزء دوره های بسیار مهم ضمن خدمت فرهنگیان محسوب می شود این دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان اکثر فرهنگیان بالای 530 هزار نفر در سراسر کشور اقدام به ثبت نام در این دوره ضمن خدمت بسیار مهم و ضروری کرده اند . تیم آموزشی دبیران آنلاین اقدام به تهیه منابع و نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان کرده است .

نکته مهم و تابل تامل در خرید نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت از دانش آموزان

کلیه همکارانی که قبل از شروع امتحان این دوره اقدام به خرید نمونه سوالات دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان نموده باشند در هنگام ثبت آدرس الکترونیکی یا همان ایمیل خود دقت نمایند چرا که پس از شروع آزمون حدود یک ساعت بعد از شروع آزمون سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان به ایمیل ثبت شده در هنگام خرید نمونه سوالات ارسال خواهد شد .

راهنمای ثبت نام در دوره مراقب جسمانی دانش آموزان

کلیه همکارانی که موفق به ثبت نام نشده جهت ثبت نام در دوره بسیار مهم مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان با مراجعه به سامانه  Ltms.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند .

اهداف و سرفصل های دوره مراقبت از دانش آموزان

سرقصل وره

1- ضرورت و اهمیت موضوع مراقبت جسمانی

هدف دوم

آنچه که دانش آموزان در مورد مراقبت جسمانی باید بدانند .

هدف سوم

آسیب های اجتماعی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان در دوران رشد و بلوغ

هدف چهارم

بازوان حمایتی دانش آموزان در خانه , مدرسه و اجتماع

ظرفیت تکمیل شد

با توجه به استقبال زیاد فرهنگیان ظرفیت کلاس ها (۵۰۰ هزار نفر )
دوره مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی تکمیل شده و امکان ثبت نام جدید وجود ندارد در صورت افزایش ظرفیت اطلاع رسانی خواهد شد

اطلاعیه بسیار مهم

سی هزار ظرفیت برای همکارانی که ثبت نام نکرده اند در نظر گرفته شده است پس همکارانی که تاکنون موفق به ثبت نامه در دوره ضمن خدمت بررسی مشکلات عاطفی دانش آموزان نشده اند هر چه زود تر اقدام نمایند .

دوره ضمن خدمت بررسی مشکلات عاطفی دانش آموزان

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه با دقت کامل و آپدیت روزانه

16 Oct 2018

 سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه .

  • کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه
  • جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

دریافت فایل

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه آن زیر می باشد:

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

  • کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه
  • جزوه کامل به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات دوره ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی

با آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی صد در صد

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه زیر می باشد:

محتویات بسته دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه:

نمونه سوالات شماره ۱ با ۷۰ سوال با جواب

  1. نمونه سوالات شماره ۲ با ۴۰ سوال با جواب
  2.  
  3. جزوه آموزشی طراحی آموزشی با ۲۹ صفحه

  4.  
  5. برای دریافت آپدیت نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه حتما عضو سایت شوید

بسته ویژه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.

این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.

و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون

این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه طبقه بندی شده است

این بسته با توجه به مواد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تهیه شده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در این آزمون می نماید.شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت.

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه در سایت می باشد.

این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.

و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه آن برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت دانلود فایل پژوهی معلمان آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه طبقه بندی شده است

دلایل خرید درب ضد سرقت

30 Sep 2018

دلایل خرید درب ضد سرقت دلایل خرید درب ضد سرقت

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت در ایران

4 Sep 2018

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت در ایران

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت در ایران

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات مرحله اول آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

مقاله پرسش مهر

7 Aug 2018

مقاله پرسش مهر

مقاله پرسش مهر مقاله پرسش مهر ما برای شما بهترین مقاله پرسش مهر 97 را آماده ساخته ایم تا بتوانید بهترین پاسخ به پرسش مهر 97 را برای دبیرخانه پرسش مهر ارسال نمائید .

مقاله پرسش مهر

پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی 97-98

پرسش مهر ۹۸ - ۹۷

مقاله پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ به طور به طور کامل ظریف و بوسیله گروه تخصصی بانک پوشه پژوهشی معلمان پباده سازی و پایه گذاری کردن شده است و برای دانلود همیاران گرامی و علم آموزان عزیز سراسر میهن می‌باشد .

پرسش مهر

سوال مهر ۹۸ - ۹۷ رئیس جمهور از دانش آموزان


بخشنامه پرسش مهر ۹۸ - ۹۷

بخشنامه پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ در اوایل هر سال تحصیلی بیان میگردد . قابل ذکر است این بخشنامه تفاوت چندانی با بخشنامه های سالیان پیشین ندارد . صرفا موضوعات و محور های پرسش مهر عوض می شود . در سال تحصیلی اخیر هم همانند ادوار قبلی این بخشنامه بیان شوید و عزیزان و ملازمان گرامی آمادگی خویش را برای کمپانی در‌این فراخوان تیتر نمودند .

پوستر پرسش مهر ۹۸ - ۹۷شما پوستر پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ را مشاهده نموده اید؟ برای مشاهده پوتر پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ بایستی به مدیریت مکتب خویش مراجعه‌نمایید . اما راههای دیگری هم موجود است مثلا میتوانید . به سازمان یادگرفتن و رشد ناحیه خویش مراجعه نموده و یا این که از وب سایت های فراگیری و رشد حوزه‌ امداد بگیرید .
پرسش مهر ۹۷ - ۹۸

زمینه پرسش مهر ۹۸ - ۹۷


مسئله پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ همانند سالیان پیش یک مسئله کاربردی و کار کشته بود . موضوعی که دقت همگان را به کمپانی در فستیوال بر انگیخت این مسئله از سمت مدیر جمهور با شخصیت بیان شد و از همگی علم آموزان و فرهنگیان تقاضا شوید که به آن جواب دهند .
شایسته ترین فرم پرسش مهر ۹۸ - ۹۷

پاسخ پرسش مهر ۹۷ - ۹۸


پاسخ پرسش مهر ۹۷ - ۹۸ بستگی به تجربیات افرادی داراست که درین فراخوان کمپانی می نمایند . نمی توان پاسخ ثابتی را برای این مسئله در لحاظ گرفت . چرا‌که کسی که شاید جواب های مختلفی برای این زمینه

پارسال چه مهارت هایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید مهارتهای بزرگ و کوچک

نحوه ساخت درب ضد سرقت

19 May 2018

در این بخش از سایت شما با نحوه ساخت این گونه از درب های منازل و آپارتمان ها آشنا می شوید .

 

دانلود پرسشنامه رشته مدیریت
10 Apr 2019 پرسشنامه دانشجویی برای تمامی رشته ها
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته زمین شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته زیست شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته ریاضی کاربردی و ریاضی محض مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته جغرافیا مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته تاریخ مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته علوم اجتماعی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته علوم تربیتی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته روانشناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته اقتصاد مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی کشاورزی و محیط زیست در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده هنر و معماری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی هوا و فضا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته مهندسی صنایع (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 پروپوزال آماده و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر (کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته برق و انجام پایان نامه (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 پروپوزال آماده و انجام پایان نامه رشته فیزیک (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 انجام پایان نامه مدیریت (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 دانلود رایگان پروپوزال آماده کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد مقیاس کنترل راتر (درونی – بیرونی)
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد عزت نفس کوپر اسمیت
6 Apr 2019 دانلود پرسش نامه استاندارد خودکارآمدی شرز و همکاران
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه ی سلامت عمومی (GHQ 28) گلدبرگ و هیلر
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد نگرش مذهبی
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد تاثیر مدل EFQM بر عملکرد شرکت
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه نگرش کارکنان نسبت به افزایش بهره وری
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه آموزش کارکنان
4 Apr 2019 پروپوزال آماده دکتری و کارشناسی ارشد :نمونه پروپوزال علوم تربیتی
1 Apr 2019 بالابر : قیمت بالابر صنعتی - خانگی - فروشگاهی - هیدرولیک و نفربر
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز حسابداری)
30 Mar 2019 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز صنایع غذایی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز صنایع نساجی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز صنایع شیمیایی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز طراحی و دوخت)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز تاسیسات)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز امور زراعی و باغی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (کارشناسی آمار)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (مشاور تحصیلی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات و منابع استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس (مشاوره تحصیلی - روشها و فنون راهنمایی در مشاوره)
30 Mar 2019 سوالات و منابع استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس (مشاوره تحصیلی - نظریه های مشاوره و روان درمانی)
30 Mar 2019 سوالات و منابع استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس (آموزگار توانبخشی استثنایی - روان شناسی کودکان استثنایی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (اپراتور)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس تحلیلگر سیستم)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس آزمایشگاه)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس خاکشناسی و حاصلخیزی خاک)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس اقتصاد کشاورزی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس امور باغبانی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارتوگراف)
30 Mar 2019 سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس حفاظت و مرمت آثار تاریخی)
30 Mar 2019 سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس حفاظت کار)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (متصدی نجات)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس بازرگانی داخلی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس مطالعات اقتصادی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کاردان نقشه بردار)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی مرکز آمار ایران
30 Mar 2019 نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی
29 Mar 2019 دانلود سوالات تخصصی آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی همراه پاسخنامه
28 Mar 2019 نمونه سوالات استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال 98
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی رشته حسابداری
27 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور بیمه ای
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی کارشناس پرستاری
27 Mar 2019 دانلود سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس مالی
27 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس حقوق
27 Mar 2019 سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس فناوری اطلاعات
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور اداری
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداریها/از همه منابع عمومی
27 Mar 2019 جزوه تالیفی فن آوری اطلاعات و مهارتهای هفتگانه i c d l
27 Mar 2019 استخدامی شهرداری احکام و معارف و مبانی قانونی و حقوقی
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداریها /عمومی/معارف و احکام همراه با پاسخنامه
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداریها /عمومی /دسته دانش کامپیوتر و فن آوری اطلاعات
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهر داریها /عمومی/دسته ادبیات فارسی
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمونهای استخدامی /ریاضی-آمار-هوش-زبان انگلیسی همراه پاسخنامه
27 Mar 2019 منابع آزمونهای استخدامی ارگانهای دولتی
27 Mar 2019 منابع آزمون استخدامی دادگستری
27 Mar 2019 نمونه سوالات و جزوات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی وابسته به شهرداریها
27 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت امور خارجه
27 Mar 2019 منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی
15 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی 98
15 Mar 2019 دانلود مجموعه ی کامل نمونه سوالات مصاحبه ی استخدامی و گزینش
15 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی بانک صنعت و معدن
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سپه
15 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی بانک اقتصاد نوین
15 Mar 2019 نمونه سوالات زبان انگلیسی (آزمون استخدامی ادارات دولتی و سازمانها)
15 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی
15 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات دانش علوم بانکی(آزمون استخدامی بانکها)
15 Mar 2019 نمونه سوالات کامپیوتر (آزمون استخدامی ادارات دولتی و سازمانها)
15 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی ادارات دولتی
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
5 Mar 2019 داستان نویسی نوروزی یا داستان گویی نوروز 98 | تکالیف نوروزی
26 Feb 2019 سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده
22 Feb 2019 پیک نوروزی 98- کلاس اول - دوم - سوم - چهارم - پنجم و ششم ابتدایی
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات عقیدتی گزینش مصاحبه شهرداری
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک قوامین
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک کشاورزی
31 Jan 2019 نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش
31 Jan 2019 نمونه سوالات استخدامی کارشناس فناوری (IT) آموزش و پرورش
31 Jan 2019 نمونه سوالات استخدامی هنر آموز مشاور تحصیلی آموزش و پرورش
19 Jan 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی کشور
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات اختصاصی و عمومی آزمون استخدامی پرستاری+پاسخنامه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه+پاسخنامه+2 هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام شهرداری ها+پاسخنامه+بسته هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مخابرات+پاسخنامه+بسته هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی+پاسخنامه+2بسته هدیه
12 Jan 2019 » دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی+پاسخنامه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت+پاسخنامه+بسته هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سولات آزمون استخدام تصدی امر قضاء و آزمون استخدامی قضاوت

درب ضد حریق

27 Feb 2018

درب ضد حریق نیز یکی از زیر شاخه های درب ضد سرقت می باشد .

پرسش مهر 19

13 Jan 2018

dewfredfdre

بررسی میزان امنیت قفل دربهای ضد سرقت

20 Dec 2017

بارها شنیده شده که افرادی می گویند کلید دربهای ضد سرقت امکان ساخته شدن را ندارند ؛ اما این حرف واقعیت ندارد تمامی کلیدهای استفاده شده در دربهای ضد سرقت امکان کپی شدن و ساخته شدن را دارند اما برخی از اینها سریعتر کپی می شوند و برخی برای ساخته شدن نیاز به زمان بیشتری دارند و اصطلاحا ساختن آن کار هر کلید سازی نیست ؛ اما با کمی زمان گذاشتن و بیشتر هزینه کردن می توان کلیدهای کامپیوتری دربهای ضد سرقت را ساخت . اما شاید این سوال برای شما و یا هر خواننده ای پیش آید که با این حساب چه فرقی دارد که ما درب ضد سرقت استفاده کنیم یا درب چوبی ؟

 

پاسخ بسیار واضح است . معمولا سارقان تمایل دارند تا کار خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند ؛ به همین دلیل همیشه به سراغ مواردی می روند که نیاز به کار زیاد نداشته باشد . اگر واحدی درب چوبی داشته باشد و واحد دیگری درب ضد سرقت ، سارق به خاطر جلوگیری از هدر رفت زمان درب چوبی را انتخاب می کند . متاسفانه اکثر افرادی که منزل آنها مورد سرقت قرار گرفته است از درب های معمولی استفاده کرده اند و پس از این سرقت تصمیم به تغییر درب می گیرند .

معایب اینگونه دربهای

20 Dec 2017

حتما شما تبلیغات دربهای ضد سرقت چینی را در سطح شهر و با در اینترنت مشاهده نموده اید . مهمترین دلیل استفاده از درب ضد سرقت چینی توسط پیمانکاران قیمت پایین این درب ها می باشد . اما این سوال را باید پرسید که فقط قیمت مهم است ؟

برای مثال در یکی از این سایتها گفته شده درب ضد سرقت چینی به همراه 2 سری کلید کامپیوتری ، نوار درزگیر دور درب ، زنگ نصب شده روی درب ، چشمی ، قفل های 18 زبانه و دستگیره کلاسیک تنها به قیمت *** تومان . خوب حالا خریداری که فقط به فکر قیمت باشد این برایش بهترین گزینه است . اما همین خریدار اگر این مطلب را به دقت بخواند حتما نظرش تغییر خواهد کرد .

درب های ضد سرقت چینی

به دلیل استفاده از صفحات فلزی بسیار نازک و با ضخامت کم نمی تواند مقاومت درب ضد سرقت ایرانی و یا درب ضد سرقت ترک را داشته باشد و با ضربات بسیار معمولی دچار فرو رفتگی خواهد شد . نوار درزگیری که در اطراف درب چشبانده شده است با چند بار باز و بسته شدن از روی چهارچوب جدا شده و به ناچار خودتان باید تمام نوار درزگیر را جدا کنید . رنگ های استفاده شده به علت نا مرغوب بودن دچار ریختگی می شود .

زنگ هایی که بر روی برخی مدل های درب ضد سرقت چینی نصب شده است

زنگ هایی که بر روی برخی مدل های درب ضد سرقت چینی نصب شده است دارای صدای بسیار پایین بوده و حداکثر تا 2 ماه از زمان استفاده دیگر کارایی نخواهد داشت .

اما مهمتر از همه قفل و یراق آلات این درب ها است

. دستگیره درب ضد سرقت چینی چون از مواد اولیه نامرغوب ( یا ضایعاتی ) ساخته شده است در ماه های اولیه مصرف دچار شکستگی شد و شما ناچار به خرید دستگیره جدید برای درب خود هستید ( شرکتهای فروشنده درب ضد سرقت چینی در ایران ادعای ضمانت چند ماه برای این دربها می کنند ولی در زمان نیاز پاسخگوی شما نخواهند بود ) .

قفلی که روی این دربهای بی کیفیت نصب می شود

فاقد هر گونه کارایی در زمان مورد نیاز است . در موارد بسیاری دیده شده که افراد به دلیل عمل نکردن صحیح قفل و دستگیره درب ضد سرقت چینی در داخل خانه محبوس شده و با کمک نیروهای آتش نشان می توانند از منزل خارج شوند . در هنگام قفل کردن به سختی کلید در داخل قفل به حرکت در می آید و باید از قفل های جدید استفاده کرد

خرید درب ضد سرقت چینی.

در کل می توان اینطور نتیجه گرفت که خرید درب ضد سرقت چینی علاوه بر آنکه باعث خروج ارز از کشور شده و باعث از بین رفتن فرصت های شغلی برای جوانان ایرانی می شود باعث هدر رفتن پول و سرمایه شما نیز می گردد .

 

بالابر فروشگاهی