Blog

ثبت شرکت

24 Jul 2019

پروسه ثبت شرکت در عین سادگی پیچیدگی های مخصوص خود را نیز دارا می باشد . موسسه ما این افتخار را دارد . کلیه خدمات ثبت شرکت – ثبت برند – اخذ کارت بازرگانی – و کلیه خدمات ثبت نام شرکت را برای شما در کوتاهترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه مربوط به ثبت شرکت را برای شما انجام دهد.

چنانچه قصد ثبت شرکت یا ثبت تغییرات شرکت دارید، به اطلاعاتی در مورد انواع شرکت هایی که در ایران وجود دارد نیاز دارید و به همین دلیل ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در مورد ثبت شرکت و انواع شرکت ها در ایران رو برای شما شرح بدهیم. 

ثبت شرکت ها

 • ثبت انواع شرکتهای با مسئولیت محدود، سهامی خاص، با اخذ مجوزهای ثبتی
 • ثبت اتحادیه، سندیکا، انجمنهای صنفی وکانون و تنظیم صورت جلسات مجامع
 • ثبت شرکت خارجی در ایران با امتیاز های وِیژه و ثبت نمایندگی
 • ثبت شرکت ایرانی در خارج با امتیاز های وِیژه وثبت نمایندگی
 • ثبت شرکت مهندسی و پیمانکاری ثبت شرکت پیمان کاری و اخذ مجوزهای خاص تا رتبه بندی
 • ثبت شرکت انفورماتیکی و اخذ مجوزهای خاص تا رتبه بندی
 • ثبت شرکت دانش بنیان با امتیاز پانزده سال معافیت بیمه . مالیات و گمرک و تسهیلات ویژه  و  وام بانکی کم بهره
 • ثبت موسسات خدماتی، فرهنگی ورزشی، فرهنگی دیجیتال، آموزشی و تحقیقاتی با مجوزخاص
 • ثبت شرکت تعاونی چند منظوره تولیدی و توزیعی

موسسه ثبت شرکت اس بی

ما در موسسه ثبت اس بی افتخار این را داریم که کلیه امور ثبت نام شما در سایت اداره ثبت شرکتهای شما در در کوتاهترین زمان انجام دهیم .

ثبت شرکت تضامنی

شرکت تضامنی یکی از شرکت های هفت گانه مندرج در ماده 20 قانون تجارت است و شرکتی است که بین حداقل دو شریک و به منظور انجام امور تجارتی تشکیل و ثبت می شود.

ثبت شرکت تضامنی یکی از خدمات پر متقاضی ما در موسسه ثبت شرکت اس بی است و همچنین پس از شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص و شرکت تعاونی ، دارای بیشترین متقاضی است.

در این نوع از شرکت ها هرگاه دارایی شرکت در زمان انحلال برای پرداخت کل بدهی های آن کفایت نکند، هر کدام از شرکاء مسئول پرداخت بدهی های شرکت است

 • چرا پروسه کاری در موسسه ثبت اس بی اینترنتی است؟

با توجه به حجم زیاد مخاطبین ما از طیف های گوناگون و با موضوعاتی مختلفی همچون: مشاوره، ثبت شرکت ها و ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت برند و غیره و از آنجائیکه مشتریان علاقه مند به پیگیری مستمر روند پیشرفت ثبت شرکتشان هستند طبیعتا امکان برقراری ملاقات های حضوری و پاسخگویی مستمر از طریق مراجعات متعدد حضوری به همگی عزیزان میسر نیست و برای این موضوع کارشناسان کاربلد قسمت انفورماتیک موسسه اس بی در این سامانه شرایطی فراهم نموده اند که اکثر خدمات ما به نحو مطلوبی و بدون حضور شما در محل موسسه انجام پذیرد.

اما لازم به ذکر است چنانچه به هر علتی تمایل به تشریف فرمایی دارید با کمال میل در محل موسسه از شما پذیرایی خواهیم نمود و با هم چای یا قهوه ای می نوشیم

 • ثبت شرکت
 • در قانون تجارت، برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی حداقلی ذکر نشده است، اما با وحدت ملاک از شرکت های دیگر همچون شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود ، باید گفت حداقل سرمایه مورد نیاز برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی مبلغ 000/ 000/ 1 ریال است.

نکته: برای ثبت شرکت تضامنی در برخی از موضوعات مانند شرکت های صرافی، نیاز به اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح قانونی وجود دارد که ممکن آن مراجع برای اعطای مجوز، برای شرکت حداقل سرمایه ای تعیین نمایند که بسیار بیشتر از میزان ذکر شده فوق باشد. لذا پیشنهاد می نماییم برای اطلاع دقیق از شرایط و قوانین ثبت شرکت تضامنی در موضوعات خاص، ضمن تماس با موسسه ثبت اس بی با کارشناسان خبره ما مشاوره نمایید

برای ثبت شرکت تضامنی چه مدارکی مورد نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای شرکت تضامنی شامل موارد ذیل است:

1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.

2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.

3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.

4- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار

5- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.

6- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.

7- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.

8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).

تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

شرکت تضامنی چه زمانی تشکیل می شود؟

این شرکت زمانی تشکیل شده محسوب است که:

الف) تمام سرمایه نقدی پرداخت شده باشد.

ب) در صورتی که شرکت سرمایه غیر نقدی هم داشته باشد، تمام سهم الشرکه غیر نقدی نیز توسط خود شرکاء قیمت گذاری شده و تسلیم شرکت شده باشد.

نکته1 : در این نوع از شرکت ها بر خلاف شرکت های سهامی، قیمت گذاری آورده ها و سرمایه غیر نقدی نیازی به جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری ندارد، بلکه قیمت گذاری توسط خود شرکاء انجام می شود.

نکته2 : همانند شرکت های سهامی و شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت تضامنی شرط تشکیل آن نیست، بلکه تشکیل آن مشروط به رعایت هر دو شرط فوق الذکر است

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت چقدر است؟

در پایان لازم به ذکر است چنانچه در ارتباط با ثبت شرکت تضامنی و شرکت های دیگر و یا وظایف و تکالیف پس از ثبت شرکت همچون: پلمپ دفاتر ، اخذ کد اقتصادی و اخذ گواهی ارزش افزوده و یا خدمات دیگر اداری، ثبتی و حقوقی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید ضمن

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت تعاونی عام: در نوع شرکت عضویت برای همه آزاد است و موسسین شرکت میتواند برای تامین قسمتی از سرمایه اولیه و یا افزایش سرمایه شرکت سهام ان را به عموم عرضه نماید.
ثبت شرکت تعاونی خاص در این نوع شرکت تعاونی عضویت برای گروهی خاص از قبیل کارمندان ، کارگران ، کشاورزان ، دانشجویان ، ایثارگران ، زنان ، شاغل خاص و نظایر ان آزاد میباشد .
برای تشکیل تعاونی عام نیاز به مجوز از وزارت تعاون میباشد ولی در تعاونی خاص فقط داشتن مجوز از اداره کل تعاون کافی میباشد.
در تشکیل شرکت تعاونی خاص حد اقل تعداد اعضا باید ۷ نفر باشد.

تعاونی ها از نظر فعالیت به ۳ دسته تقسیم میشود

۱) تولیدی
۲) توزیعی
۳) تولیدی و توزیعی

تعاونی تولیدی شرکتی است که به منظور اشتغال اعضا در امور مربوط به کشاورزی ، دامداری ، دامپروری ، پرورش و صید ماهی ، شیلات ، صنعت ، معدن ، عمران ، شهری و روستائی و عشایری فعالیت میکنند.
تعاونی توزیعی : شرکتی است که در امور مربوط به تهیه و توزیع کالا ، مسکن ، خدمات و … فعالیت میکند

خدمات کارگروه تخصصی ثبت شرکتها

ثبت انواع شرکتهای بامسُولیت محدود،سهامی خاص ،با اخذ مجوزهای ثبتی ثبت اتحادیه، سندیکا،انجمنهای صنفی وکانون وتنظیم صورت جلسات مجامع ثبت شرکت خارجی در ایران با امتیاز های وِیژه وثبت نمایندگی و  ثبت برند (نام و علاِیم تجاری) تجاری سازی برند بصورت تخصصی ثبت طرح صنعتی شکل ظاهری کالا و تولیدات ثبت اختراعات و نوآوری مواد و دستگاه های از نظر نوآوری در کاربری

خدمات کارگروه رتبه بندی

ثبت و رتبه بندی شرکت های پیمانکاری ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت و رتبه بندی شرکت های مشاروان ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت و رتبه بندی شرکت های انفورماتیک ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت و رتبه بندی شرکت های خدماتی ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت برند (نام و علاِیم تجاری) تجاری سازی برند بصورت تخصصی ثبت طرح صنعتی شکل ظاهری کالا و تولیدات ثبت اختراعات و نوآوری مواد و دستگاه های از نظر نوآوری در کاربری

تعریف شرکت نسبی

شرکت نسبی شرکتی است که با حضور حداقل دو نفر شریک و برای انجام امور تجارتی تشکیل می شود و در این شرکت چنانچه دارایی های شرکت در زمان انحلال آن برای پرداخت کلیه بدهی ها و دیون شرکت کافی نباشد، هر کدام از شرکاء به نسبت سرمایه ای که در شرکت گذاشته است، مسئول پرداخت بدهی ها و دیون شرکت است و طلبکاران در زمان انحلال شرکت در صورتی که نتوانند از دارایی های خود شرکت به کل مطالباتشان دست پیدا کنند، می توانند برای الباقی طلبشان به هر کدام از شرکاء به نسبت سرمایه ای که به شرکت آورده اند مراجعه نمایند.

در این شرکت بر خلاف شرکت های سهامی، سرمایه شرکاء به قطعات سهم تقسیم نمی شود.

سرمایه مورد نیاز برای تشکیل شرکت نسبی چه میزان است؟

در قانون مبلغی به عنوان سرمایه مورد نیاز برای تشکیل و ثبت شرکت نسبی ذکر نشده است، اما با وحدت ملاک از شرکت سهامی خاص و با توجه به رویه معمول اداره ثبت شرکت ها، حداقل این مبلغ 000/ 000/ 1 ریال است.

برای تشکیل و ثبت شرکت نسبی حضور حداقل 2 نفر مورد نیاز است و لازم به ذکر است که پس از ثبت شرکت و در طول حیات و فعالیت شرکت نیز رعایت این حداقل لازم است.

ثبت شرکت نسبی و مدارک مورد نیاز آن

جهت ثبت شرکت نسبی و برای آشنایی هر چه بهتر شما به این شرکت، در متن پیش رو ابتدا به تعریف شرکت فوق و اوصاف قانونی آن می پردازیم و در ادامه مدارک و حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی را بر می شمریم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی کدام است؟

1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.

2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.

3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.

4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.

5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.

6- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.

7- ارائه اصل مجوز صادره از مراجع ذی صلاح (چنانچه موضوع فعالیت شرکت از موضوعات مجوزی باشد).

8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).

9- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

الف) مدارک مورد نیاز برای جهت ثبت شرکت

 1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شرکاء و سهامداران شرکت.
 2. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت بازرسین شرکت (در صورتی که شرکت سهامی خاص باشد).
 3. اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضا هیئت مدیره و بازرسین شرکت.
 4. دو نسخه از مدارک امضاء شده شرکت (بسته به نوع شرکت) شامل: اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه، اظهارنامه، صورتجلسات مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره و همچنین تعهد نامه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن شغل دولتی و نداشتن ممنوعیت های مندرج در قانون تجارت جهت قبول سمت بازرسی یا عضویت در هیئت مدیره شرکت.
 5. ارائه اصل گواهی نامه بانک به امضا و مهر بانک رسیده باشد مبنی بر سپرده گذاری حداقل 35% از مبلغ سرمایه نقدی شرکت در حسابی بنام شرکت در شرف تاسیس (در صورتی که شرکت سهامی خاص باشد).
 6. ارائه اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (در صورتی که امور ثبت شرکت را وکیل انجام می دهد).
 7. چنانچه در بین شرکاء یا سهامداران، شخص حقوقی وجود داشته باشد، شخص حقوقی مذکور باید در سربرگ خود یک نفر نماینده برای حضور در مجامع عمومی و نیز عضویت در هیئت مدیره معرفی نماید و همچنین مدت زمان نمایندگی و حدود اختیارات شخص نماینده را مشخص کند که این معرفی نامه باید به امضاء صاحبان امضاء مجاز شرکت برسد و ممهور به مهر شرکت شود

ب) مراحل ثبت شرکت

اولین گام ثبت شرکت بررسی و توافق با یک یا چند شریک مطمئن و همسو با اهداف شرکت است.

سپس باید سرمایه شرکت را اعم از نقد و غیر نقد تعیین نمایید و مشخص کنید که هر کدام از شرکاء چه میزان سرمایه به شرکت آورده اند.

تعیین سمت هر کدام از اعضاء و شرکاء در شرکت و همچنین تعیین وضعیت حق امضاء شرکت.

تعیین آدرس و کد پستی مرکز اصلی شرکت و همچنین در صورتی که شرکت دارای شعبه باشد، آدرس و کد پستی شعبات شرکت نیز باید مشخص شود.

تعیین نام برای شرکت با توجه به ضوابط و شرایط.

تایید یکی از نامهای پیشنهادی توسط کارشناس

پس از تایید یکی از نامهای پیشنهادی توسط کارشناس تعیین نام اداره ثبت شرکت ها باید دو نسخه از مدارک شرکت (بسته به نوع شرکت) اعم از اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه، اظهارنامه، صورتجلسات مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره را با نام تایید شده و همچنین به همراه تعهد نامه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن شغل دولتی و نداشتن ممنوعیت های مندرج در قانون تجارت جهت قبول سمت بازرسی یا عضویت در هیئت مدیره شرکت به امضا اعضا شرکت برسانید.

تهیه مدارک ذکر شده در قسمت الف و ارسال آن بوسیله پست پیشتاز و از طریق ادارت پستی منتخب به اداره ثبت شرکت ها.

پس از تایید مدارک شرکت توسط کارشناس مربوطه باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایید و مدارک شرکت ثبت شده خود را دریافت نمایید و اگر وکیل دادگستری معرفی نموده اید، وکیل مذکور باید به اداره مراجعه نماید و مدارک را تحویل بگیرد.

تحویل گرفتن مدارک از اداره ثبت شرکت ها

پس از تحویل گرفتن مدارک از اداره ثبت شرکت ها قدم نهایی مراجعه به سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها و پرداخت هزینه انتشار روزنامه کثیر الانتشار ثبت تاسیس شرکت و همچنین مراجعه به سامانه اینترنتی روزنامه رسمی و پرداخت هزینه انتشار روزنامه رسمی ثبت تاسیس شرکت است.

لازم به ذکر است هر دو روزنامه فوق الذکر، پس از انتشار به آدرس شما ارسال می شود و نیازی به مراجعه شما حضوری شما ندارد.

در پایان باید عرض کنیم چنانچه نیاز به ثبت هر نوع شرکتی دارید و یا در زمینه ثبت شرکت و اقدامات قبل و بعد از آن نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید از طریق راه ارتباط با ما، با کارشناسان خبره و با تجربه موسسه ثبت اس بی در تماس باشید و از خدمات ممتاز آنها بهره مند گردید.

مبالغ واريزي كارت بازرگاني

در زیر به چند نمونه از سوالاتی که در زمینه ثبت شرکت و مراحل و شرایط و هزینه ثبت شرکت و کلیه امور ثبتی که در طول روز از ما سوال می شود را در زیر به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم و جوابهای آنها را در سایت بیان می نمائیم تا هر چه بهتر شما را در این راه آشنا سازیم .

رایجترین سوالات در رابطه با خدمات ثبتی در تهران

چرا شرکت ثبت کنیم؟

ثبت شرکت یکی از نیازهای مهم و ابتدایی شروع کسب و کار در قالبی مطمئن و قانونی است و همواره یکی از دغدغه های اشخاصی که قصد انجام تجارت و فعالیت بصورت گروهی و مشارکتی را دارند این موضوع است که نحوه تقسیم کار، سرمایه گذاری شرکا، تقسیم سود و زیان و همچنین مسئولیت های هر کدام از شرکا چگونه باشد که هم همگی رضایت کامل داشته باشند و هم در چارچوبی قانونی فعالیت نمایند که بتوانند از حداکثر امتیازات و حمایت هایی که وجود دارد بهره مند شوند.

مهمترین و مطمئن ترین شیوه دستیابی به اهداف گفته شده تشکیل و ثبت شرکت است. زیرا ثبت شرکت دارای مزایای زیادی است که شرکا و سهامداران میتوانند ضمن برخورداری از آن مزایا، بصورت کاملا حرفه ای به فعالیت و کسب و کار خود بپردازند.

در ایران چند نوع شرکت داریم؟ 

طبق ماده 20 قانون تجارت، شرکت های تجاری به هفت نوع تقسیم میشوند.

 1. شرکت سهامی

شرکت های سهامی خود به دو نوع شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص تقسیم می شوند.

 1. شرکت با مسئولیت محدود
 2. شرکت تضامنی
 3. شرکت مختلط غیر سهامی
 4. شرکت مختلط سهامی
 5. شرکت نسبی
 6. شرکت تعاونی تولید و مصرف

کدام یک از شرکت ها دارای متقاضی بیشتری است؟

همانطور که گفتیم در ایران هفت نوع شرکت وجود دارد که متقاضیان می توانند از بین آن ها، نوعی را که بیشتر با شرایط ایشان انطباق بیشتری دارد برای تشکیل و ثبت شرکت انتخاب نمایند. اما با توجه به آمار موجود می توان گفت که ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص دارای بیشترین متقاضی هستند و در رتبه های بعدی شرکت های تعاونی ، تضامنی و سهامی عام قرار دارند و شرکت هایی همچون نسبی ، مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی متقاضی چندانی ندارند و با استقبال مواجه نشده اند.

کدامیک از شرکت ها را برای ثبت انتخاب نماییم؟

این سوال همواره یکی از مهمترین سوالاتی است که ذهن متقاضیان ثبت شرکت را به خود مشغول نموده است و کارشناسان موسسه ثبت اس بی همواره با این سوال مشتریان مواجه می شوند.

اما در پاسخ باید گفت که بسته به شرایط، اهداف، توانایی های مالی، موضوع فعالیت شرکت، تعداد شرکاء یا سهامداران؛ وجود یا عدم وجود بازرس برای شرکت، محدود بودن یا نبودن مدت مدیریت اعضا هیات مدیره و مسائلی از این دست، در اکثر موارد این شما هستید باید تصمیم بگیرید کدام نوع از شرکت ها را تشکیل و ثبت می نمایید اما گاهی ممکن است در مواردی با محدودیت هایی نیز رو به رو شوید و قدرت انتخاب شما محدود شود.

بطور مثال چنانچه قصد فعالیت در زمینه مبادلات ارزی و صرافی را دارید، بغیر از موارد محدود و استثنایی، دست شما در انتخاب نوع شرکت خیلی باز نیست و می بایست ثبت شرکت تضامنی را انتخاب نمایید

بهترین موسسه ثبت شرکت کدام است؟

با توجه به وجود تعداد کثیری از موسسات ارائه کننده خدمات ثبتی، انتخاب بهترین موسسه که بتواند با دقت و کیفیت، در زمانی مناسب و کوتاه و با مناسب ترین قیمت ممکن خدمات مورد نظر ثبتی و اداری را به انجام برساند کار سخت و دشواری است.

اما به اطلاع شما می رسانیم جهت انجام دقیق و با کیفیت خدمات ثبتی شرکتها در حداقل زمان و با مناسب ترین قیمت ممکن، بدون شک بهترین گزینه شما موسسه ثبت اس بی است و ما در این موسسه با برخورداری از زبده ترین تیم کارشناسان و با بهره گیری از کادری حرفه ای و آموزش دیده  خدمات ثبت شرکت و همچنین خدمات پس از ثبت همچون پلمپ دفاتر، اخذ کد اقتصادی، اخذ گواهی ارزش افزوده و نیز انجام خدماتی همچون ثبت برند بصورت فارسی و لاتین، ثبت طرح صنعتی، ثبت اختراع، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شعبه شرکت خارجی در ایران، ثبت نمایندگی شرکت خارجی در ایران، ثبت تغییرات شرکت ها، انحلال شرکت، رتبه بندی شرکت ها و اخذ گرید، اخذ کارت بازرگانی و بسیاری خدمات اداری و ثبتی دیگر را به انجام می رسانیم.

مراحل ثبت شرکت و مدارک مورد نیاز آن

ثبت شرکت مانند هر کار قانونمند و دارای چارچوب دیگری دارای مراحل خاصی است که باید طبق قانون و نیز طبق رویه معمول اداره ثبت شرکت ها به انجام برسد و همچنین مدارکی نیز نیاز دارد که باید از قبل نسبت به تهیه آن اقدام نمایید و مدارک لازم را بصورت کامل به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید.

در ادامه ابتدا مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را نام می بریم و سپس مراحل آن را بررسی می نمایید

سخن آخر در ارتباط با قوانین ثبت شرکت

اداره ی ثبت شرکت ها در اقدامی نوین با راه اندازی سامانه اینترنتی http:sherkat.ssaa.ir  روش ثبت شرکت ها را متحول ساخته است، به طوریکه افراد می توانند با صرف کم ترین هزینه، خود از طریق پایگاه اینترنتی مذکور اقدام به ثبت شرکت نمایند.

در صورتی که قبل از این، شخص متقاضی می بایست در طول روز مقدار زیادی از وقت و انرژی خود را به کار می برد تا بتواند به اداره ی ثبت شرکت ها رجوع کند و کار ثبت شرکت یا ثبت تغییرات شرکت خود را انجام دهد.

اما امروزه بدون مراجعه ی حضوری به اداره ثبت شرکت ها، تنها از طریق اسکن مدارک و ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک از طریق پست، علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ی متقاضیان، کاهش اتلاف سوخت و انرژی به راحتی میسر می گردد.

این روش، روشی آسان، مطمئن وکم هزینه است که موجب گشته در وقت، هزینه و انرژي متقاضیان به میزان قابل توجهی صرفه جویی شود و متقاضیان نیز نسبت به این روش، اشتیاق بیشتری نسبت به سایر روش های حضوری پیشین، از خود نشان میدهن

طرح جابر

21 Jul 2019

طرح جابر ابن حیان

دانلود طرح جابر از برین طرحهای آموزش و پرورش در زمینه کشف استعداد های برتر در زمینه نوآوری و فناوری می باشد که همه ساله میلیونها دانش آموز در این جشنواره شروع به رقابت می نمایند

دانلود فایل ها

طرح جابر

مهمترین اهداف در ارائه طرح جابر

1-  تعییم موضوع و هدف :

 براساس علاقه ، کوشش و توانایی فرد ، سطح دشواری ، مواد ، زمان ، راهنمایی ، ایمنی

 
2-  ارائه طرح

 بحث و تفکر در باره تنظیم طرح
      ارائه فرصت
    بررسی طرح اولیه فراگیر
      اصلاح اشتباهات 


 3- اجرا


            فراهم سازی وسایل و امکانات
            تقسیم مسئولیت ها در حالت گروهی و کلاسی
            اجرایی بودن در زمان تعیین شده
            مراقبت از طرح جهت عدم دوری از اهداف لوله بازکنی


4 – قضاوت و ارزشیابی


           ارائه قضاوت صحیح و دقیق
          اصلاح معایب برای مراحل بعدی

دانلود طرح جابر ابن حیان

معیار های یک پروژه موفق در جشنواره طرح جابر ابن حیان :

-    محصول کار خود فراگیر باشد

-    محصول یک برنامه ریزی دقیق باشد

-    دارای خلاقیت و ابتکار باشد

-    نمایانگر درک کلی از موضوع باشد

-    دارای گزارش کار کتبی باشد

-     خوش خط و خوانا باشد

-     دارای عکس ، نمودار و ... باشد

-    مواد بکار گرفته شد از نوع مناسب باشد

-    به نکات ایمنی اشاره شود .

-    نمایش ها به صورت سه بعدی باشد

-    اطلاعات پروژه دقیق باشد

-    تابلوی پروژه بیانگر نمای کلی پروژه باشد  

موضوعات طرح جابر ابن حیان

موضوع و پایه:

 

 

 

*    همه پایه ها

*     محتوای کتاب

*     آزاد با همراستا با اهداف

*     انفرادی

*     تیمی ( 3 نفره )

*     کلاسی

طرح جابر

طرح جابر : دانلود بهترین موضوعات طرح جابر ابن حیان برای جشنواره

انواع پروژه های علمی

1- جمع آوری نمونه همراه با طبقه بندی

 • ·         دانلود طرح جابر طبقه بندی براساس شباهت ها ( با ذکر دلیل )
 • ·         دانلود طرح جابر طبقه بندی براسا تفاوت ها ( با ذکر دلیل )
 • ·         طبقه بندی براساس نوع کاربرد
 • ·         طبقه بندی بر اسا نوع عملکرد ( نحوه تشکیل تصویر در آینه ها و عدسی ها)

مثــــــــــال :

*    انواع سلول ها

*    انواع برگ ها

*    افات نباتی طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان

*    طبقه بندی گیاهان از لحاظ کاربرد

*    طبقه بندی جانوران بی مهره

*    طبقه بندی مخلوط ها

*    طبقه بندی انواع وسایل اپتیک ( نوری مثل آینه ها و عدسی ها )

*    طبقه بندی مواد رسانا و نار رسانا

*    دسته بندی عناصر و ترکیب ها

*    طبقه بندی انواع ماشین ها

*    طبقه بندی انواع تک سلولی ها                                   

     ( مرحله استانی ندارد )

شبکه ملی رشد

2- مـــدل ( دستــگاه ) 

انواع مدل ها

*      مولاژ

*      برش

*      مانکن

*      قادر به کار ها لوله بازکنی

*   کارکرد صحیح  - انطباق با حالت اصلی – سهولت کاربرد – اقتصادی بودن از جمله مواردی است که باید به آن توجه کرد . سوالات آزمون ضمن خدمت آموزش سبک زندگی قرآنی

مثـــال:

 • ·           دانلود طرح جابر مدل های مولکولی
 • ·           مدل ماشین ها

 • ·           قادر به کار ها ( ماشین گرمایی ، موتور الکتریکی ...)

 • ·           مدل زمین

 • ·           مدل آتشفشان

 • ·           ماکت نقاط امن و غیر امن منزل

 • ·           مولاژ جانوران و اندام های بدن

 • ·           برش گیاهان

 • ·           ماکت برق و مدار ها

 • ·           دانلود طرح جابر مدل گردش زمین

 • ·           دانلود طرح جابر مولاژ گردش دستگاه خون

 • ·           مولاژ دستگاه تنفس
 • ·           دانلود طرح جابر ماکت شهر آلوده و تمیز

 

 

3 – نمــایـــش  :

 مــثــــال:

 • ·             نمایش تغیرات شیمیایی
 • ·            نمایش تغییرات فیزیکی
 • ·             نمایش عملکرد ماشی های ساد و پیچیده
 • ·             نمایش ویژگی های تصویر در آینه ها و عدسی ها
 • ·             نمایش نمایش نفوذ پذیری خاک
 • ·             نمایش رسوب گذاری خاک
 • ·             نمایش آتشفشان
 • ·             طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان نمایش کار آوند ها
 • ·             نمایش ویژگی های مخلوط
 • ·             نمایش عملکرد پریسکوپ ، ذره بین ، کوره آفتابی و ...
 • ·             نمایش مدار های متوالی و موازی
 • ·             طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان نمایش خاصیت قطب نمایی آهنربا
 • ·             نمایش تولید آهن ربا
 • ·             نمایش خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی
 • ·             نمایش عملکرد دستگاه تنفس
 • ·             نمایش عملکرد دستگاه گردش خون

4- تـحـقـیـق در باره موضوعات طرح جابر:

راهنمای پیشنهادی شیوه نگارش مقالات علمی – پژوهشی:

مقاله علمی یک  گزارش مکتوب و منتشر شده ای است که نتایج یک پژوهش  را توصیف می کند .   :1- عنوان  2- اسامی نویسندگان  3-طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان چکیده  4- کلید واژه ها 5-طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان  مقدمه 6-  مواد  و روش ها 7- بحث 8-  نتایج 9-   فهرست منابع  .

 

 

متداولترین اجزای تشکیل دهنده یک مقاله علمی طرح جابر عبارتند از

1- عنوان مقاله :

عنوان مقاله به خواننده می گوید که مقاله راجع به چه مطلبی است.طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان عنوان مقاله باید: خلاصه ، دقیق، پرمحتوی ، خبری، فاقد کلمات اضافی ومهمترین عبارت آن باید توصیفی یا گزارشی باشد .

2- اسامی نویسندگان : 

اسامی نویسندگان معمولا" زیر عنوان مقاله ارائه می گردد.

 3- چکیده مقاله :

چکیده باید به طور معنی داری خلاصه شده و حاوی مطالب اصلی ومهمترین یافته های مقاله باشد. چکیده تحقیق در ابتدای یک مقاله پژوهشی درج می گردد و در حدود 200تا400 کلمه می  باشد. در تدوین چکیده با4 سئوال روبه روهستیم که باید این سئوال هابطورخلاصه ودقیق پاسخ داده شوند:  1- هدف از انجام پژوهش چیست؟  2- پژوهش با استفاده ازچه روشی انجام پذیرفته است؟  3- یافته های اصلی چه بوده است؟  4- از این یافته ها به چه نتیجه گیری می توان رسید؟ 

4- کلید واژه :

در انتهای چکیده واژه های کلیدی درج می شوند وحدود 3 تا6 واژه کلیدی مشخص شده ودر این قسمت قرارداده می شود.طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان

5- مقدمه مقاله :

  در مقدمه باید به این سوالات پاسخ دهید که طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان : چرا این کارتحقیقی راانجام دادید؟ و بدنبال یافتن چه چیزی بودید؟ در مقدمه پیشرفت منطقی نظریه و هدف خود رابیان کنید و برای خواننده توضیح دهید که به چه منظور مقاله شمارا مطالعه کند. خیلی خلاصه ،کارهای قبلی منتشر شده در باره موضوع پژوهش خود را ذکر کنید. بطور کلی مقدمه باید حاوی زمینه و چشم انداز کار تحقیقی، ونیز توضیحی راجع به یافته ها و حقایق باشد.

6- مواد و روشها  :

دراین قسمت شما فقط ابزار وروشهای استفاده شده را توضیح می دهید. دلیل انتخاب روش مورد استفاده وفرضیه های خودرابیان کنید. تمام آنچه را استفاده کرده اید از جمله وسایل ، مواد ومناطق و....را تشریح نمائید وبه این سوال پاسخ دهید که« شماچه کرده ایدوچگونه؟» طرح جابر - دانلود طرح جابر - طرح جابر ابن حیان

7- قسمت بحث مقاله  :

قسمت بحث مقاله از سه بخش تشکیل شده است :

 الف- حقایقی که به آن دست یافته اید  ب- تفسیر حقایق   ج- بیان علمی و تئوری یافته ها            

   8-   قسمت نتیجه گیری :

نتایج و بحثی که راجع به آنها نموده اید و کامل است بهتر این است که یافته ها و توجیه ها تتان را با هم و بطور خلاصه در این قسمت ذکر نمائید.

9- فهرست منابع :

در انتهای هر مقاله ،منابع و مآخذ مورد استفاده در مقاله درج می گردد . در این بخش ابتدا، منابع فارسی و سپس منابع انگلیسی بر اساس حروف الفبا درج می شوند.

دانلود طرح جابر

کتاب: نام خانوادگی( نویسنده)، نام نویسنده . سال نشر ( داخل پرانتز) ،عنوان کتاب ، جلد ، مترجم، شماره چاپ ، محل انتشار، ناشر.

مجله: نام خانوادگی ( نویسنده ) ، نام  نویسنده، سال نشر( داخل پرانتز) ، عنوان مقاله، عنوان مجله، شماره دوره، صفحه .

کتاب با دونویسنده : افروز ، غلامعلی وهومن ، حیدر علی، (1376) ، روش تهیه آزمون هوش ، تهران :انتشارات دانشگاه تهران.

کتاب ترجمه شده  :  ثراندایک، آر. ال.(1375) روان سنجی کار بردی (چاپ سوم) ترجمه حیدر علی هومن، تهران : انتشارات دانشگاه تهران(تاریخ انتشار به زبان اصلی ،1982)

رساله ها وپایان نامه ها : امیرپور، ساسان،(1370) تحلیل عاملی مقیاس تهران  استنفرد- بینه ( TBS) پایان نامه تحصیلی کارشناسی ارشد (چاپ نشده) دانشگاه تهران .

مقاله های ترجمه شده  : اورمه، کاتلین(1354) توانایی ، شخصیت وپیشرفت تحصیلی در کودکان پیش دبستانی. ( ترجمه حیدر علی هومن) مجله روان شناسی. شماره12 ص 237-227(تاریخ انتشار به زبان اصلی 1975)

مقاله یامطلبی از یک سایت اینترنتی : آدرس صفحه یا قسمت مورد نظر را در اینترنت که در قسمت آدرس بار صفحه مربوطه درج شده ، به همراه تاریخ مراجعه به آن صفحه می نویسیم:

(12/6/1394 )         http:/www.waier.ach.ir/eaier2/chekidwh.htm


مــثـــال برای ارائه طرح جابر:

 • ·             تحقیق در مورد ساختار ، انواع و عملکرد سلول ها

 • ·             تحقیق در مورد گیاهان غذا ساز

 • ·             تحقیق در مورد آفات نباتی

 • ·             طرح جابر تحقیق در مورد گیهان دارویی

 • ·             تطرح جابر ابن حیان حقیق در مورد اهمیت جانوران بی مهره

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد فواید و مضرات حشرات

 • ·              دانلود طرح جابر تحقیق در مورد کار برد محلول و مخلوط در زندگی و دلایل آن

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در باره استفاده از وسایل نوری در جهت تامین انرژی

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد انواع مدار های برق منزل

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد میزان مصرف انرژی وسایل

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد ساخت و کاربرد آهنربا

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد سنگ ها ( انواع و تاریخچه فسیل ها )

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد کانی های تزیینی

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد منظومه شمسی و سایر کهکشان ها

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد بیماری های تنفسی

 • ·             تحقیق در مورد بیمارهای قلب و عروق

 • ·             تحقیق در مورد سنگ کلیه در زنجان

 • ·             تحقیق در مورد ساختار عناصر

 • ·             حقیق در مورد فواید و مضرات تغییرات فیزیکی و شیمیایی

 • ·             تحقیق در مورد کاربرد ماشین ها در زنگی

 • ·             تحقیق در مورد طراحی ماشین ها

 • ·             تحقیق در مورد کاربرد عدسی ها و آینه ها

 • ·             تحقیق در مورد فسیل ها و تاریخچه زمین

 • ·             تحقیق در مورد خاک زنجان

 • ·             تحقیق در مورد آتشفشانئهای ایران

 • ·             تحقیق در مورد میزان مقاومت ساختمان های زنجان در برابر زلزله

 • ·             تحقیق در مورد قارچ ها

 • ·             تحقیق در مورد باکتری ها

 • ·             تحقیق در مورد بیماری های خونی

 • ·             تحقیق در مورد دوارو ها

 • ·             دانلود طرح جابرتحقیق در مورد واکسن ها

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد بیماری های عصبی

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد بیماری های گوش

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد محیط زیست زنجان

 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد جانواران بومی محیط زیست زنجان

 

5- آزمایــش: طرح جابر ابن حیان

مراحل رسیدن به پاسخ :

1- روبرو شدن با مسئله

2- تعریف دقیق مسئله

3- طراحی فرضیه

4- آزمایش فرضیه ها

5- نتیجه گیری

مـــثــــال :

 • ·            آیا ارتباطی بین تکیه گاه و میزان کمک کردن اهرم وجود دارد ؟
 • ·             آیا ارتباطی بین طول سطح شیب دار و میزان کمک کردن آن وجود دارد ؟
 • ·            چگونه می توان یک فندک نوری ساخت؟
 • ·            آیا میکروب ها تأثیری در فساد مواد غذایی دارند ؟
 • ·            آیا نور ، آب و ... در میزان تولید غذا در گیاهان دخالت دارد ؟
 • ·            آیا می توان رنگ گلبرگ های گیاه را تغییر داد ؟
 • ·            آیا می توان از طبقه سوم ساختمان بدون دوربیت طبقه اول را دید ؟
 • ·            تفاوت مدار های موازی و متوالی چیست ؟
 • ·            چگونه می توان زنجیره سوزنی ساخت ؟                             

( کشوری فقط این پروژه ها پذیرفته می شود )

عناصر یک پروژه در جشنواره

تابلوی نمایش :

اندازه : 120 *90

 • ·             عنوان پروژه
 • ·            هدف
 • ·             روش
 • ·             مسئله ( برای پروژه آزمایش )
 • ·             فرضیه ( برای پروژه آزمایش )
 • ·             خلاصه مراحل و فرآیند
 • ·             مواد بصری ( عکس ، نمودار ، جدول و...)
 • ·             خلاصه و نتیجه گیری

مواد نمایشی :

 • ·          طراحی جالب
 • ·          بسته بندی در صورت نیاز
 • ·          رعایت ایمنی
 • ·          پرهیز از شلوغی

گزارش کتبی :

 • ·             صفحه عنوان
 • ·             صفحه فهرست
 • ·             هدف
 • ·             فرضیه
 • ·             شرح
 • ·             مواد و دستگاه ها
 • ·             روش کار
 • ·             مشاهدات
 • ·             نتایج و جمع بندی
 • ·             منابع
 • ·            پیوست

 

مراحل عام در تولید رسانه ها :

•       مشخص کردن مخاطبان

•       مشخص کردن هدف

•       مشخص کردن رئوس مطالب

•       انتخاب نوع رسانه

•       مشخص کردن موضوع و عنوان

•       طراحی اولیه کار

•       انتخاب و جمع آوری اجزای متشکله

•       پیاده کردن طرح اولیه

•       ارزشیابی طرح اولیه

•     انجام اصلاحات و تولید نهایی

اصول تولید رسانه:

1- توازن

  2- سادگی

 3- تاکید

 4 – فضای خالی

 5 – وحدت

لیست محصولات

20 Jul 2019

کارخانه درب ضد سرقت در اصفهان

درب ضد سرقت چینی ارزان

درب ضد سرقت چینی قیمت

دربهای ضد سرقت ارزان

نمایندگی درب ضد سرقت

فروش درب ضد سرقت دست دوم

قیمت درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت ایساتیس

درب ضد سرقت tuna ahsap

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت efor

درب ضد سرقت agt door

درب ضد حریق

قیمت دربهای ضد سرقت ترکیه ای

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت فلزی

هزینه مقرون به صرفه بودن در کنار امنیت بالا

نصب سریع و آسان درب ضد سرقت

 قابليت قفل شدن از حداقل 11 نقطه و مقاومت بالا در برابر نفوذ سارقين

دربهای طرح ترک

 رنگ و طرح‌های مطابق با نظر و سليقه مشتريان

درب‌ها با چارچوب، قفل، دستگيره

درب هاي ضد سرقت تک لنگه : 17*115* 215سانتیمتر

دربهای ضد سرقت طرح ترک بصورت رنگ

یک لنگه طرح ترک MDF با روکش pvc نیم برجسته

یک لنگه طرح ترک MDF با روکش pvc ساده

يك لنگه استیل چینی با روكش PVC به وزن 50kg با کدهای 50و176

یك لنگه استيل چینی با روكش pvc به وزن 42kg

نقشه راه معلمی برای دانشجو فرهنگیان

8 Jul 2019

نمونه نقشه راه دانشجو معلمان

نقشه راه دانشجو معلمان به صورت کامل و دقیق و قابل ویرایش آماده تحویل بهترین نمونه موجود در اینترنت در ۳۹ صفحه

دانلود نمونه  نقشه راه دانشجو معلمان به صورت کامل و دقیق توسط بانک فایل دانش فایل تهیه و  گرد آوری گردیده است و مطابق با استاندارد های کامل و دقیق موجود در رابطه با نقشه راه دانشجو معلمان ماده ۲۸در دانشگاه فرهنگیان می باشد. منظور از نقشه راه دانشجو معلمان همان هدف و راهبردی دانشجوی دانشگاه فرهنگیان بعد از به پایان رساندن دوران تحصیلات در دانشگاه فرهنگیان می باشد . این برنامه یا نقشه راه مشخص می کند از مسیر و راهبردی که دانشجو برای طول دوران تدریس در مدارس معیین نموده . .

نقشه راه دانشجو معلمان

نقشه راه دانشجو معلمان

در راستای کمک به دانشجویان محترم فرهنگی دانلود نقشه راه دانشجو معلمان دانشجویان عزیز دانشگاه فرهنگیان و حتی معلمان عزیز برای دستیابی و دانلود دانلود نقشه راه دانشجو معلمان می توانند با کلیک کردن روی لینک مورد نظر و  مراجعه نموده و از کلیه فایل هایی که در زمینه دانلود نقشه راه دانشجو معلمان در سایت ما موجود است استفاده های لازم را ببرند.این پروژه های نقشه راه دانشجو معلمان بسیار کامل و با دقت زیاد جمع آوری شده اند . لازم به ذکر است که این نمونه از نقشه راههای ارائه شده توسط فایل دانش فایل به صورت فایل ورد بوده و قابل ویرایش می باشد . .

بخشی از دانلود نقشه راه دانشجو معلمان عبارت است از :

بخش اول نقشه راه

امروزه نظام تعلیم و تربیت هر جامعه زیربنای توسعه ی اجتماعی،اقتصادی،سیاسی و فرهنگی آن جامعه به شمار می رود و بررسی عوامل ترقی جوامع پیشرفته نشان می دهد همه ی این کشورها از آموزش و پرورش توانمند، موثر و کارآمدی برخوردارند.(سیف،۱۳۸۰).

بخش دوم

آموزش در عصر حاضر به شکل حیرت افزا دچار تغییر شده و به سبک مدرنیته پیش می رود و با شکل سنتی و کلیشه ای سنوات گذشته تفاوت چشمگیری کرده است به گونه ای که افرادی که از این سبک جدید محروم مانده اند قادر نخواهند بود پویایی و ترقی خود را به صورت مطلوب ادامه دهند و این معلم است که به عنوان عامل اصلی پیشرفت، موتور توسعه جامعه را شعله ور نگه می دارد بنابراین تربیت معلمان یکی از عمده ترین مسائل پیش رو آموزش و پرورش در قرن ۲۱ است که هدف از آن بهسازی آموزش برای دانش آموزان عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

دانلود نمونه های آماده نقشه راه

در به وجود آمدن نظام آموزشی موفق و کارآمد عوامل متعددی دخیل هستند که معلمان یکی از مهم ترین آن ها محسوب می شوند. لذا وجود معلمانی خلاق،بصیر و آگاه نه تنها سبب پرورش و تربیت مطلوب دانش آموزان می شوند بلکه موجبات رشد و تعالی نظام آموزش و پرورش و جامعه را فراهم می آورند.با توجه به این نکته که امروزه تجدد به عنوان معیار زندگی مدرنیته، در تمام شئون زندگی جایگاه یافته است به گونه ای که رسیدن به موفقیت را وابسته به خود کرده است آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مهم و موثر بر کشور این ویژگی و خصوصیت را در خود نهادینه می کند تا از این طریق بتواند متناسب با جهان امروزی به پیشرفت و توسعه خود ادامه داده و از سایر ملل عقب نماند و همواره از مقبولیت و محبوبیت عمومی برخوردار باشد و معلمان به عنوان پرچم داران این نهاد، باید با استفاده از امکانات و تکنولوژی روز به تعلیم و تربیت مبادرت ورزند تا از این طریق بتوانند به آموزش هدفمند و مقارن با جهان مدرن بپردازند و دانش آموزان را برای زندگی و پیشرفت امروزی آماده نمایند

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی

9 Apr 2019

سلام به جلسه دوم کارگاه همیار معلم محمد مخبریان خوش آمدید. در این مطلب قصد داریم به پرسش های «درس پژوهی چیست» و «مراحل درس پژوهی» پاسخ دهیم. در پایان هم فایل دانلود جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی که از سوی دبیرخانه‌ی «جشنواره درس پژوهی» ابلاغ شده است را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

درس پژوهی چیست - مراحل درس پژوهی - دانلود شیوه نامه درس پژوهی - معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی – معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست ؟

معنای لغوی درس پژوهی، پژوهش مشارکتی معلمان در کلاس درس می باشد.

در پاسخ به این سوال که درس پژوهی چیست ؟ تعاریف زیادی موجود است که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم. درس پژوهی یک رویکرد ساختارمند مطالعه، توسعه و بهبود آموزش و یادگیری است. به بیان دیگر یک چرخه پژوهشگری درباره یادگیری دانش آموزان است که به منظور ارتقای یادگیری معلمان و اصلاح و بهبود آموزش اجرا می‌شود. درس پژوهی فعالیت اشتراکی معلمان برای طراحی دروس به منظور فراهم کردن بهترین فرصت یادگیری برای دانش‌آموزان است. درس پژوهی رویکردی برای توسعه حرفه‌ای است که طی آن معلمان با یکدیگر جهت تدوین طرح درس، اجرا، مشاهده و تحلیل نتایج آن در جهت بهبود یادگیری دانش آموزان همکاری و مشارکت می‌نمایند.

مراحل درس پژوهی

مراحل درس پژوهی به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:

– تشکیل گروه درس پژوهی یا همان تیم درس پژوهی و تقسیم وظایف

– تعیین مسئله و اهداف پژوهش (چالش های کلاس خود را با دقت مشاهده کنید)

– طراحی درس (طراحی آموزشی)

– اجرای تدریس اول و مشاهده‌ی آن توسط اعضای تیم

– گزارش‌گیری، تجزیه و تحلیل و ارزشیابی تدریس اول

– تجدیدنظر در طرح درس اول و اصلاح آن و در صورت نیاز تولید محتوا جدید

– تدریس دوم و مشاهده‌ی آن (اجرای طرح درس اصلاح شده‌ی مرحله اول تدریس)

– ارزشیابی و بازاندیشی فرایند تدریس

– تکمیل گزارش درس پژوهی و به اشتراک گذاشتن آن مطابق با شیوه نامه

شیوه نامه درس پژوهی

معمولا همه ساله از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش، شیوه نامه درس پژوهی به ادارات کل این وزارتخانه ابلاغ می شود.

– چنانچه تمایل دارید جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی ۹۷-۹۸ را دانلود کنید بر روی اینجا کلیک کنید.

* همچنین برای دانلود صدها فایل درس پژوهی بر روی این عبارت کلیک کنید.

– منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.

دانلود رایگان دفتر داستان نویسی و خاطره نویسی برای نوروز 98

14 Mar 2019

دانلود رایگان دفتر داستان نویسی و خاطره نویسی برای نوروز 98

دانلود دفتر خاطرات نوروزی 1398 پایه اول - پایه دوم - پایه سوم برای عید نوروز سال 1398

کاربران عزیز پیک نوروزی 1398 با نام تکلیف نوروزی و خاطرات نوروزی من مخصوص بچه های کلاس اول و دوم و سوم با فعالیت های سرگرم کننده تعدادی صفحه خاطره نویسی کوتاه که بچه ها خاطرات نوروزی رو توی چند جمله بنویسن نقاشی ، رنگ امیزی ، داستان کوتاه ، جدول ، جمله نویسی تصویری و… در ۱۶ صفحه با طراحی زیبا تمام رنگی آماده دانلود و استفاده شما می باشد.

دانلود رایگان دفتر داستان نویسی و خاطره نویسی برای نوروز 98

جهت دانلود فایل اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فایل اینجا کلیک نمایید

داستان نویسی

دفتر خاطرات

دفتر خاطره نویسی

دفتر داستان نویسی,دفتر خاطره نویسی,پیک نوروزی داستان نویسی,نمونه داستان نویسی کلاس اول,داستان نویسی کلاس اولی ها,داستان کوتاه برای کلاس اول دبستان,کتاب داستان کلاس اولی ها,خاطره ای از کلاس اول,انشا کلاس اول,نمونه خاطره نویسی,پیک نوروزی قدیمی,دانلود رایگان دفترچه خاطرات فارسی,دانلود پیک نوروزی,دفتر خاطرات,دانلود دفتر خاطرات,داستان نویسی برای عید,آموزش داستان نویسی برای عید نوروز,فایل خاطرات نویسی عید نوروز,پیک نوروزی,پیک نوروزی 98,دانلود پیک نوروزی,دانلود رایگان پیک نوروزی,دانلود پیک نوروزی سال 98,پیک نوروزی 1398,کاربرگ داستان نویسی,قصه نويسي,اصول داستان نویسی برای کودکان,داستان نویسی کودک و نوجوان,نمونه خاطره نویسی,چند نمونه خاطره نویسی کوتاه,خاطره نویسی کودکانه,متن جالب برای دفتر خاطرات,سوالات دفتر خاطرات,متن دوستانه برای دفتر خاطرات

دانلود دفتر خاطره نویسی و داستان نویسی نوروزی 98

14 Mar 2019

دانلود دفتر خاطرات نوروزی 1398

 

ویژه های پایه اول ، دوم ، سوم  برای ایام نوروزی 1398

 

تعداد صفحات این فایل 15 صفحه  بصورت pdf قابل چاپ

شرح مختصری ازین فایل

دفتر خاطرات نوروزی من ویژه سال 1398

 

 

لیست داستان نویسی و خاطرات نوروزی1398

1-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه اول(جهت دانلود کلیک کن)

2-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه دوم(جهت دانلود کلیک کن)

3-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه سوم(جهت دانلود کلیک کن)

4-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه چهارم(جهت دانلود کلیک کن)

5-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه پنجم(جهت دانلود کلیک کن)

6-داستان نویسی و خاطره نویسی پایه ششم(جهت دانلود کلیک کن)

 

ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

17 Oct 2018

دانلود نمونه سوالات مراقبت جسمانی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

همانطور که قبلا در خبر ها خوانده اید دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان توسط وزیر محترم و با پیگیری های مکرر ایشان آغاز شده و جزء دوره های بسیار مهم ضمن خدمت فرهنگیان محسوب می شود این دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان اکثر فرهنگیان بالای 530 هزار نفر در سراسر کشور اقدام به ثبت نام در این دوره ضمن خدمت بسیار مهم و ضروری کرده اند . تیم آموزشی دبیران آنلاین اقدام به تهیه منابع و نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان کرده است .

نکته مهم و تابل تامل در خرید نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت از دانش آموزان

کلیه همکارانی که قبل از شروع امتحان این دوره اقدام به خرید نمونه سوالات دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان نموده باشند در هنگام ثبت آدرس الکترونیکی یا همان ایمیل خود دقت نمایند چرا که پس از شروع آزمون حدود یک ساعت بعد از شروع آزمون سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان به ایمیل ثبت شده در هنگام خرید نمونه سوالات ارسال خواهد شد .

راهنمای ثبت نام در دوره مراقب جسمانی دانش آموزان

کلیه همکارانی که موفق به ثبت نام نشده جهت ثبت نام در دوره بسیار مهم مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان با مراجعه به سامانه  Ltms.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند .

اهداف و سرفصل های دوره مراقبت از دانش آموزان

سرقصل وره

1- ضرورت و اهمیت موضوع مراقبت جسمانی

هدف دوم

آنچه که دانش آموزان در مورد مراقبت جسمانی باید بدانند .

هدف سوم

آسیب های اجتماعی , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان در دوران رشد و بلوغ

هدف چهارم

بازوان حمایتی دانش آموزان در خانه , مدرسه و اجتماع

ظرفیت تکمیل شد

با توجه به استقبال زیاد فرهنگیان ظرفیت کلاس ها (۵۰۰ هزار نفر )
دوره مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی تکمیل شده و امکان ثبت نام جدید وجود ندارد در صورت افزایش ظرفیت اطلاع رسانی خواهد شد

اطلاعیه بسیار مهم

سی هزار ظرفیت برای همکارانی که ثبت نام نکرده اند در نظر گرفته شده است پس همکارانی که تاکنون موفق به ثبت نامه در دوره ضمن خدمت بررسی مشکلات عاطفی دانش آموزان نشده اند هر چه زود تر اقدام نمایند .

دوره ضمن خدمت بررسی مشکلات عاطفی دانش آموزان

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه با دقت کامل و آپدیت روزانه

16 Oct 2018

 سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه .

 • کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه
 • جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

دریافت فایل

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه آن زیر می باشد:

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

 • کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه
 • جزوه کامل به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات دوره ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی

با آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار قبولی صد در صد

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه زیر می باشد:

محتویات بسته دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه:

نمونه سوالات شماره ۱ با ۷۰ سوال با جواب

 1. نمونه سوالات شماره ۲ با ۴۰ سوال با جواب
 2.  
 3. جزوه آموزشی طراحی آموزشی با ۲۹ صفحه

 4.  
 5. برای دریافت آپدیت نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه حتما عضو سایت شوید

بسته ویژه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.

این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.

و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون

این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه طبقه بندی شده است

این بسته با توجه به مواد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تهیه شده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در این آزمون می نماید.شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت.

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه در سایت می باشد.

این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه می باشد.

و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه آن برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت دانلود فایل پژوهی معلمان آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه طبقه بندی شده است

دلایل خرید درب ضد سرقت

30 Sep 2018

دلایل خرید درب ضد سرقت دلایل خرید درب ضد سرقت

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت در ایران

4 Sep 2018

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت در ایران

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت

برترین شرکتهای تولید کننده دربهای ضد سرقت در ایران

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات مرحله اول آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

مقاله پرسش مهر

7 Aug 2018

مقاله پرسش مهر

مقاله پرسش مهر مقاله پرسش مهر ما برای شما بهترین مقاله پرسش مهر 97 را آماده ساخته ایم تا بتوانید بهترین پاسخ به پرسش مهر 97 را برای دبیرخانه پرسش مهر ارسال نمائید .

مقاله پرسش مهر

پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی 97-98

پرسش مهر ۹۸ - ۹۷

مقاله پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ به طور به طور کامل ظریف و بوسیله گروه تخصصی بانک پوشه پژوهشی معلمان پباده سازی و پایه گذاری کردن شده است و برای دانلود همیاران گرامی و علم آموزان عزیز سراسر میهن می‌باشد .

پرسش مهر

سوال مهر ۹۸ - ۹۷ رئیس جمهور از دانش آموزان


بخشنامه پرسش مهر ۹۸ - ۹۷

بخشنامه پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ در اوایل هر سال تحصیلی بیان میگردد . قابل ذکر است این بخشنامه تفاوت چندانی با بخشنامه های سالیان پیشین ندارد . صرفا موضوعات و محور های پرسش مهر عوض می شود . در سال تحصیلی اخیر هم همانند ادوار قبلی این بخشنامه بیان شوید و عزیزان و ملازمان گرامی آمادگی خویش را برای کمپانی در‌این فراخوان تیتر نمودند .

پوستر پرسش مهر ۹۸ - ۹۷شما پوستر پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ را مشاهده نموده اید؟ برای مشاهده پوتر پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ بایستی به مدیریت مکتب خویش مراجعه‌نمایید . اما راههای دیگری هم موجود است مثلا میتوانید . به سازمان یادگرفتن و رشد ناحیه خویش مراجعه نموده و یا این که از وب سایت های فراگیری و رشد حوزه‌ امداد بگیرید .
پرسش مهر ۹۷ - ۹۸

زمینه پرسش مهر ۹۸ - ۹۷


مسئله پرسش مهر ۹۸ - ۹۷ همانند سالیان پیش یک مسئله کاربردی و کار کشته بود . موضوعی که دقت همگان را به کمپانی در فستیوال بر انگیخت این مسئله از سمت مدیر جمهور با شخصیت بیان شد و از همگی علم آموزان و فرهنگیان تقاضا شوید که به آن جواب دهند .
شایسته ترین فرم پرسش مهر ۹۸ - ۹۷

پاسخ پرسش مهر ۹۷ - ۹۸


پاسخ پرسش مهر ۹۷ - ۹۸ بستگی به تجربیات افرادی داراست که درین فراخوان کمپانی می نمایند . نمی توان پاسخ ثابتی را برای این مسئله در لحاظ گرفت . چرا‌که کسی که شاید جواب های مختلفی برای این زمینه

پارسال چه مهارت هایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید مهارتهای بزرگ و کوچک

نحوه ساخت درب ضد سرقت

19 May 2018

در این بخش از سایت شما با نحوه ساخت این گونه از درب های منازل و آپارتمان ها آشنا می شوید .

 

دانلود پرسشنامه رشته مدیریت
10 Apr 2019 پرسشنامه دانشجویی برای تمامی رشته ها
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته زمین شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته زیست شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته ریاضی کاربردی و ریاضی محض مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته جغرافیا مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته تاریخ مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته علوم اجتماعی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته علوم تربیتی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته روانشناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته اقتصاد مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی کشاورزی و محیط زیست در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده هنر و معماری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی هوا و فضا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته مهندسی صنایع (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 پروپوزال آماده و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر (کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 پروپوزال آماده رشته برق و انجام پایان نامه (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 پروپوزال آماده و انجام پایان نامه رشته فیزیک (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 انجام پایان نامه مدیریت (کارشناسی ارشد و دکتری)
9 Apr 2019 دانلود رایگان پروپوزال آماده کارشناسی ارشد و دکتری
9 Apr 2019 درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد مقیاس کنترل راتر (درونی – بیرونی)
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد عزت نفس کوپر اسمیت
6 Apr 2019 دانلود پرسش نامه استاندارد خودکارآمدی شرز و همکاران
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه ی سلامت عمومی (GHQ 28) گلدبرگ و هیلر
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد نگرش مذهبی
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه استاندارد تاثیر مدل EFQM بر عملکرد شرکت
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه نگرش کارکنان نسبت به افزایش بهره وری
6 Apr 2019 دانلود پرسشنامه آموزش کارکنان
4 Apr 2019 پروپوزال آماده دکتری و کارشناسی ارشد :نمونه پروپوزال علوم تربیتی
1 Apr 2019 بالابر : قیمت بالابر صنعتی - خانگی - فروشگاهی - هیدرولیک و نفربر
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز حسابداری)
30 Mar 2019 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز صنایع غذایی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز صنایع نساجی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز صنایع شیمیایی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز طراحی و دوخت)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز تاسیسات)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنرآموز امور زراعی و باغی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (کارشناسی آمار)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (مشاور تحصیلی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات و منابع استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس (مشاوره تحصیلی - روشها و فنون راهنمایی در مشاوره)
30 Mar 2019 سوالات و منابع استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس (مشاوره تحصیلی - نظریه های مشاوره و روان درمانی)
30 Mar 2019 سوالات و منابع استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس (آموزگار توانبخشی استثنایی - روان شناسی کودکان استثنایی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (اپراتور)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس تحلیلگر سیستم)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس آزمایشگاه)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس خاکشناسی و حاصلخیزی خاک)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس اقتصاد کشاورزی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس امور باغبانی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارتوگراف)
30 Mar 2019 سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس حفاظت و مرمت آثار تاریخی)
30 Mar 2019 سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس حفاظت کار)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (متصدی نجات)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس بازرگانی داخلی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کارشناس مطالعات اقتصادی)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها (کاردان نقشه بردار)
30 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی مرکز آمار ایران
30 Mar 2019 نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی
29 Mar 2019 دانلود سوالات تخصصی آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی همراه پاسخنامه
28 Mar 2019 نمونه سوالات استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال 98
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی رشته حسابداری
27 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور بیمه ای
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی کارشناس پرستاری
27 Mar 2019 دانلود سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس مالی
27 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس حقوق
27 Mar 2019 سوالات استخدامی تامین اجتماعی کارشناس فناوری اطلاعات
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی کارشناس امور اداری
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداریها/از همه منابع عمومی
27 Mar 2019 جزوه تالیفی فن آوری اطلاعات و مهارتهای هفتگانه i c d l
27 Mar 2019 استخدامی شهرداری احکام و معارف و مبانی قانونی و حقوقی
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداریها /عمومی/معارف و احکام همراه با پاسخنامه
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداریها /عمومی /دسته دانش کامپیوتر و فن آوری اطلاعات
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شهر داریها /عمومی/دسته ادبیات فارسی
27 Mar 2019 نمونه سوالات آزمونهای استخدامی /ریاضی-آمار-هوش-زبان انگلیسی همراه پاسخنامه
27 Mar 2019 منابع آزمونهای استخدامی ارگانهای دولتی
27 Mar 2019 منابع آزمون استخدامی دادگستری
27 Mar 2019 نمونه سوالات و جزوات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی وابسته به شهرداریها
27 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت امور خارجه
27 Mar 2019 منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی
15 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی 98
15 Mar 2019 دانلود مجموعه ی کامل نمونه سوالات مصاحبه ی استخدامی و گزینش
15 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی بانک صنعت و معدن
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سپه
15 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی بانک اقتصاد نوین
15 Mar 2019 نمونه سوالات زبان انگلیسی (آزمون استخدامی ادارات دولتی و سازمانها)
15 Mar 2019 نمونه سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی
15 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات دانش علوم بانکی(آزمون استخدامی بانکها)
15 Mar 2019 نمونه سوالات کامپیوتر (آزمون استخدامی ادارات دولتی و سازمانها)
15 Mar 2019 دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی ادارات دولتی
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران
15 Mar 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
5 Mar 2019 داستان نویسی نوروزی یا داستان گویی نوروز 98 | تکالیف نوروزی
26 Feb 2019 سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده
22 Feb 2019 پیک نوروزی 98- کلاس اول - دوم - سوم - چهارم - پنجم و ششم ابتدایی
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات عقیدتی گزینش مصاحبه شهرداری
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک قوامین
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن
31 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک کشاورزی
31 Jan 2019 نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش
31 Jan 2019 نمونه سوالات استخدامی کارشناس فناوری (IT) آموزش و پرورش
31 Jan 2019 نمونه سوالات استخدامی هنر آموز مشاور تحصیلی آموزش و پرورش
19 Jan 2019 نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی کشور
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات اختصاصی و عمومی آزمون استخدامی پرستاری+پاسخنامه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه+پاسخنامه+2 هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام شهرداری ها+پاسخنامه+بسته هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مخابرات+پاسخنامه+بسته هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی+پاسخنامه+2بسته هدیه
12 Jan 2019 » دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی+پاسخنامه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت+پاسخنامه+بسته هدیه
12 Jan 2019 دانلود نمونه سولات آزمون استخدام تصدی امر قضاء و آزمون استخدامی قضاوت

درب ضد حریق

27 Feb 2018

درب ضد حریق نیز یکی از زیر شاخه های درب ضد سرقت می باشد .

پرسش مهر 19

13 Jan 2018

dewfredfdre

← Earlier posts

بالابر فروشگاهی